4 Listopad

Cannapedia 2020 – Lunární kalendář konopných odrůd ve čtyřech unikátních edicích právě v prodeji

Autor: admin Kategorie: aktuality, Odrůdy konopí, Pěstování konopí Komentáře: 0

Nástěnné kalendáře nemusí být jen praktickým pomocníkem, ale také užitečným zdrojem informací doplněný krásnými fotografiemi. Přesně takové jsou kalendáře od první české internetové encyklopedie konopných odrůd Cannapedia, která opět po roce vydává unikátní edici čtyř druhů kalendáře dle typu odrůd. Součástí každého balení je semínko (nebo i více semínek) jako dárek!

Díky čtyřem verzím tak máte možnost vybrat si pro sebe jinou variantu než například pro kamaráda. Přehlídka významných odrůd od zahraničních semenných bank pro rok 2020 je stejně jako v předešlých letech rozdělena do čtyř tematických okruhů: Legendy, Samonakvétací, Feminizované a CBD. Velkou změnou tak prošlo grafické zpracování. Místo tradičních rostlin se totiž na titulní straně představují superhrdinové vtipně zastupující jednotlivé odrůdy. Ilustrátorem je Vojtěch Velický alias Lazy bastard (lazybastard.cz).

Tento lunární konopný kalendář Cannapedia 2020 je přehlídkou špičkových odrůd od předních semenných bank z Evropy a Ameriky. Každá z dvanácti konopných odrůd je vždy čtivě charakterizována a doplněna přehledem základních parametrů s ohledem na pěstitele i pacienty. Kalendář je lunární, takže obsahuje cenné rady týkající se optimálního načasování činností v rámci lunárního cyklu, a to ve vztahu nejen k zahrádce, ale i našemu zdraví, vztahům a podnikání. Užitečný je i přehled významných akcí a událostí ve světě konopí. Kalendář je každoročním plodem první české internetové encyklopedie konopných odrůd Cannapedia, koupit jej můžete v trafikách nebo v eshopu https://www.canatura.com/kalendare.

Jak si vybrat ten váš kalendář?

  

Samonakvétací konopné odrůdy

Samonakvétací odrůdy už dlouho stojí v centru pozornosti šlechtitelů i pěstitelů – vykvétají rekordně rychle bez ohledu na roční období, jsou nenáročné a hlavně: dnes už se kvalitou vyrovnají odrůdám normálním. Jaké jsou nejnovější trendy mezi automaty, jakými vůněmi a chutěmi se pyšní nejprodávanější z nich? Slovem i obrazem představujeme dvanáct zajímavých samonakvétacích hybridů dneška.

Součástí kalendáře je dárek v podobě 5-8 samonakvétacích semínek od těchto seedbanek – 1x Female Seeds (Auto NL), 1x Seed Stockers (Blackberry Gum Auto nebo Candy Dawg Auto nebo BCN Critical XXL Auto) a 2-6x Top Tao Seeds (Auto Tao Blueberry nebo Demon Auto Tao nebo Micron Auto Tao nebo Early Top Tao nebo Top Tao Mix vol. 2).

Feminizované konopné odrůdy

Feminizované odrůdy jsou sázka na kvalitu bez kompromisů, jak vědí všichni zkušení groweři. Letošní kalendář je potvrzením toho, že Amerika je v konopné kultuře o krok napřed, neboť drtivá většina zde prezentovaných odrůd vychází z úspěšných kalifornských, coloradských a newyorských a linií. Ponořte se do světa kuriózních názvů a exotických vůní za velkou louží!

Součástí kalendáře je dárek v podobě 1 feminizovaného samonakvétacího semínka od seedbanky Seed Stockers. Na výběr jsou odrůdy Blackberry Gum Auto, Candy Dawg Auto nebo BCN Critical XXL Auto.

Legendární konopné odrůdy

Přehled legendárních feminizovaných šampiónů, kteří se stali šlágry konopných přehlídek po celém světě. Tato edice představuje pestrou směs asijských, amerických a evropských odrůd, které však mají jednu věc společnou: jsou to stabilní genetiky, za kterými se skrývají dlouhá léta pečlivého křížení. Nahlédněte do světa oblíbených ovocných příchutí či spektakulárních fialových odstínů! Toto jsou kytky s historií a charakterem.

Součástí kalendáře je dárek v podobě 1 feminizovaného semínka odrůdy OG Kush od seedbanky DNA Genetics a 1 feminizovaného semínka odrůdy BCN Critical XXL od seedbanky Seed Stockers.

Konopné odrůdy bohaté na obsah CBD

Kanabidiol (CBD) je nepsychoaktivní kanabinoid s širokým léčebným uplatněním, a tak není divu, že odrůdy se zvýšeným obsahem CBD jsou dnes velice žádány nejen mezi konopnými pacienty. K výběru léčebné odrůdy, která vám padne jako ulitá, je však zapotřebí mít dostatek potřebných informací, a tady přichází vhod náš specializovaný kalendář. Jaké jsou hlavní novinky na rok 2020 v oblasti feminizovaných i samonakvétacích odrůd bohatých na CBD?

Součástí kalendáře je dárek v podobě 1 feminizovaného semínka odrůdy BCN Critical XXL od seedbanky Seed Stockers

Začátek roku 2020 se nezadržitelně blíží, tak neváhejte a objednávejte už teď na www.canatura.com nebo zaběhněte do nejbližší trafiky. V prodeji již od 30. září 2019.

Poslat komentář

*