5 Říjen

DESET TYPŮ KUŘÁKŮ MARIHUANY, SE KTERÝMI SE VŠICHNI SETKÁVÁME – díl 1.

V dnešním prvním díle článku Vám představíme prvních 5 typů kuřáků marihuany.

Kouření marihuany lidi sbližuje a každý člověk přináší do společnosti svůj vlastní vkus. Tady je deset typů kuřáků, se kterými se můžete (nebo jste se už nejspíše setkali) během svých dobrodružství.

  1. Elitář

„Tvoje tráva stojí za houby“. To je věta, kterou vás elitář neboli marihuanový snob obdaří, i kdyby si zrovna sám vybral u Jacka Herera. Naprosto bez ohledu na to, kde jste si svoje bylinky pořídili, si můžete být jistí, že najde nějaký způsob, jak je zkritizovat. Nikdy, ani za cenu života, by nepoužil obyčejnou dýmku nebo snad nedej bože plastový bong. Pro elitáře jsou určené dýmky s krystalky Swarovski a k ubalení výhradně 24karátové papírky potírané kaviárem. Elitářský kuřák bude mít nejspíše slušnou zbíru luxusních předmětů, ale taky může docela zničit pohodové vibrace. Lidi uklidněte se, je to jenom tráva.

snob

  1. Pohodovej taťka

Neboj se, nemusíš tu trávu nikam schovávat. Každý z nás má kámoše, který má takového taťku. Taťku, který je nadšený do trávy a všeho kolem, někdy to až vypadá, že sám vynalezl „nesrazitelný“ bong. Je takovým svým jedinečným způsobem zaseklý (bůh chrań aby se pustil do něčeho tvrdšího), ale pokouřit s ním a poslechnout si historky ze starých časů může být vážně sranda. Takový parťák se starou hlavou může být hodně bystrý a můžete od něj pochytit ledacos důležitého o světě. Jen se nesmějte tomu, že dospělý chlap s rodinou pořád kouří trávu…je dost dobře možné, že takový budete jedno i vy.

tatka

  1. Hipík

Přineste bonga a hoďte se do pohody, protože tenhle chlapík je připravený to rozjet. Je naprosto šumák, že hippie hnutí to už dávno odzvonilo, on se prostě pořád drží svých ideálů o lepší zemi a spirituální existenci. Vykouří doslova všechno, co před něj položíte a pravděpodobně k tomu dojde bosky. Boty a on – to nejde moc dohromady. Tak dobře, možná v žabkách nebo sandálcích, popřípadě ručně pletených vlněných ponožkách. Buďte připavení na kapely jako Phish a Grateful Dead, zatímco budete poslouchat jeho téměř nesnesitelné řečnění o tom, že je vegan a jak používání šampónu zabíjí delfíny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  1. Sporťák

Před akcí i před tréninkem. Tohle je vysoce efektivní kuřák, který přisuzuje své atletické dovednosti mocné bylince. Před každým cvičením, hrou a tréninkem, potřebuje atlet malé kuřácké sezení, aby si uklidnil mysl. Marihuana může pomoci uklidnit nervy, eliminovat zbytečný stres a v některýh případech i povzbudit sebedůvěru. Hodně aktivních sportovců na ganju přísahá a bere jí předtím, než skolí horu nebo vlnu, jen proto, aby cítil vibrace. Zatímco vykouřit tři jointy předtím než zaběhnete maraton je pravděpodobně hodně špatný nápad, trocha čisté trávy může udělat divy, když dojde na zvýšení sportovní výkonnosti. No rozhodně, než se do nějaké podobné akce pustíte, měli byste hodně dobře vědět, jak marihuna působí na vaše tělo – zvlášť, když jde o nějakou větší sportovní zátež. To je totiž sakra rozdíl oproti posedávání na gauči.

sportsman

  1. Flákač

Teď všichni – UTÍKEJTE! Tohe je asi ten největší stereotyp a upřímně je to i největší průšvih, pokud je o kouření trávy. Smyslem marihuany je sdílení a byla užívána jako nabídka ke smíru po tisíce let. Nicméně pokud jí budete kouřit každý den tři měsíce bez sebemenší přestávky, budete mít problém. Tenhle chlapík vás bude neustále provokovat k akci a nikdy neodmítne brko, které k němu příjde. Ale samozřejmě pokud se ho zeptáte, jestli nemá nějkou trávu, kterou by dal do placu, prostě odvětí, že on hulí jen příležitostně a vlatně vůbec nemá potřebu trávu kouřit. Většinou je zrovna tenhe týpek váš kámoš a může být sakra těžké se ho zbavit, ale věřte, že to je pro vaše vlastní dobro.

loafer

Článek je volným až svévolným překladem:

http://marijuana.com/news/2014/07/the-10-types-of-weed-smokers-weve-all-met/

Komentáře

  • Autor: Wikica
    21/02/2015

    Ja rád skúšam všetky druhy a ochutnávam a dobré pochválim, keď som odpálený jak sa len dá viac nepálim. Na čo? Bolo by to mrhanie niečoho čo by sa mi niekedy inokedy viac zišlo a malo väčšiu hodnotu. Rád vynaliezam a opravujem veci. Filozofujem a diskutujem a rozoberám témy od duchovna po techniku. Pozorujem a skúmam medziľudské vzťahy a často krát nechápem prečo sa ľudia k sebe niekedy tak nepekne chovajú a po tom ich to ani nemrzí ba niekedy sa tým aj chvália. Neradím sa do žiadnej skupiny ale zbožnujem páliť, jesť, špekulovať, smiať sa a čítať.

Poslat komentář

*