17 Únor

Konopné nápoje

Autor: admin Kategorie: aktuality, Konopí jako lék Komentáře: 1

Dnešním článkem vám přinášíme inspiraci, jak důstojně pohostit vaši milou návštěvu. Připravili jsme pro vás škálu alkoholických i nealkoholických nápojů obohacených konopím, ze kterých si určitě vyberete ten pravý pro vaše přátele.

Dug Dat

Konopné květy rozemeleme, smícháme s cukrem a rozpustíme v mléce.

Konopná káva

Hašiš smícháme s kardamomem a rozpustíme v másle. Do šálku horké kávy přidáme jednu čajovou lžičku této směsi a podle nálady osladíme.

Tonic Drink

4-5 čerstvých konopných květů smícháme s jedním litrem bílého rumu nebo vína. Tonikum je hotovo asi po jednom týdnu. Jedna sklenice denně zlepší náladu i zdraví.

Night Vision

Čerstvé lístky a stonky naložíme na pár týdnů do bílého rumu. Čím déle, tím lépe. Následně vznikne velmi nasycený roztok. Doporučujeme pít cca jednu hodinu před západem slunce, neboť po požití se zlepšuje schopnost nočního vidění. Dávkování je velice individuální.

Tea Ganja

Listy a stonky vyvaříme. Konopnou horkou vodu slijeme a dochutíme mlékem a medem popřípadě tmavým cukrem. Dávkování je velice individuální.

Konopné víno

Čajovou lžičku myrty a plnou hrst konopných květů naložíme na jeden týden do litru suchého řeckého bílého vína a necháme macerovat. Před konzumací vína přecedíme.

Tequila Forte

Čerstvé kořeny konopí společně s lusky chilli naložíme do tequilly. Ochutíme špetkou soli a citrónovou šťávou.

teq

Likér Da Maconha

Hrstku květů marihuany naložíme na dva týdny do litru bílého rumu. Květy necháme v láhvi, dokud není prázdná.

Komentáře

  • Autor: Panndorra
    18/02/2014

    Díky za tip.Akorát ten nápoj Tea Ganja raději zkoušet nebudu.Vzhledem toho že tráva neni rozpustná ve vodě by to bylo mrhání.Ale jinak díky.

Poslat komentář

*