23 Listopad

WaterPuff – přenosná vodní dýmka je tu !

Autor: admin Kategorie: aktuality, Konopí jako lék Komentáře: 0

Přiznejme si, že vodní dýmka je asi nejpříjemnějším způsobem, jak si zakouřit. Nicméně často si toto potěšení musíme odepřít, protože dýmka je na přepravu křehká a její sestavení si také žádá čas a lásku.

Není se proto co divit, že už léta se různé společnosti snaží vytvořit nějaký přenosný model. Po dvou letech výzkumů a zlepšování se to nakonec podařilo společnosti WaterPuff.

Jejich nabídka je v podstatě velmi jednoduchá, tvoří ji nástavec, který se prodává ve třech různých barvách. S rozměry 16 x 12 cm se jedná o opravdu malou věcičku, která se cenově pohybuje kolem 10 Eur.

water

Nástavec je možné přidělat na jakoukoliv evropskou láhev (třeba malá láhev od spritu nebo vody, hrdlo mají všechny stejné).

Výsledek se tak hodně podobá jakýmkoliv podomácku dělaným bongům, ale přiznejme si, že ty mají často velkou spoustu chyb. Čas investovaný do takové amatérské domácí výroby se dost často nevrátí zpátky v podobě kvalitní relaxace.

Takhle si do batohu strčíte nástavec a v dnešní plastové době si láhev na našroubování seženete kdekoliv. Alobal a nic podobného není potřeba.

Pokud nechcete marihuanu kouřit a rádi byste si vychutnali cannabinoidy v čisté formě, zkuste některý přenosný vaporizér. Širokou škálu za příznivé ceny nabízí například e-shop kvalitnivaporizer.cz

Poslat komentář

*